Pozycjonowanie stron internetowych Żory, Pozycjonowanie stron www Żory, Pozycjonowanie Żory

Pozycjonowanie stron internetowych Żory jest naszą główną usługą pozycjonowania stron internetowych, której zadaniem jest dotarcie z Państwa ofertę do potencjalnych Klientów z Żor jak i okolic. Pozycjonowanie swojej strony na terenie Żor, jest idealne w sytuacji, gdy chcemy dotrzeć z konkretną ofertą, np. Pizzeria, Mechanik samochodowy, czy tez serwisant anten. W sytuacji, gdy chcemy pozycjonować stronę dużej Firmy np. przemysłowej czy tez produkcyjnej jak i sklep internetowy, wówczas proponujemy usługę pozycjonowania stron www obejmujący teren całego kraju czy też Unii Europejskiej.

Nie zależnie od tego, jakiego typu stronę posiadasz, każdemu naszemu Klientowi, oferujemy bardzo proste i czytelne warunki naszej współpracy. a dokładnie:

  • Nie zawieramy długo terminowych umów, ponieważ uważamy, że dzięki wysokim pozycjom Twojej strony w internecie, zagwarantujemy sobie dobrą współpracę na długie lata.
  • Płatność za wykonaną pracę pobieramy tylko za efekty. Nie ma u nas stałych opłat abonamentowych. Wszystkie zasady naszej współpracy ustalamy indywidualnie. Cena ostateczna uzależniona jest od ilości fraz oraz od  konkurencji na określone frazy na danym obszarze działania.
  • Raz w miesiącu wysyłamy raport, pokazujący efekty naszej pracy.

Warunki takie gwarantują Państwu poczucie bezpieczeństwa, ponieważ mogą rozwiązać umowę w dowolnym momencie. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z nami. Zapraszamy też na naszą stronę główną.