Pozycjonowanie stron internetowych Zbrosławice, Pozycjonowanie stron www Zbrosławice, Pozycjonowanie Zbrosławice

Od prawie 10 lat zajmujemy się lokalnym pozycjonowanie stron internetowych ( www ) . Naszym głównym zadaniem jest zwiększenie ilości potencjalnych Klientów na określonym rynku lokalnym. Takie rozwiązanie jest idealne dla Firm działających na rynku lokalnym, ponieważ umożliwia bezpośredni dostęp do usług mikro przedsiębiorców, typu Elektryk, serwis anten czy też dowolny sklep. W przypadku sklepu, istnieje możliwość rozbudowy kanału sprzedaży na teren całego kraju jak i Europy. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, co i komu chcesz zaoferować. Jak widać możliwości na wzrost Twoich dochodów jest bardzo dużo.

Wprowadziliśmy kilka zasad, które mają na celu jasne określenie zasad naszej współpracy:

  • Nie zawieramy długo terminowych umów. Nasza współpraca ma być oparta na rentowności prowadzonych przez nas działań. Dzięki wysokim pozycjom w internecie, jaki o podjęciu różnych działań mających na celu zwiększenia Państwa dochodu, jest podstawą długoletniej współpracy.
  • Płatność odbywa się tylko za efekt, nie ma stałych kosztów abonamentowych. Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie,  w zależności od ilości haseł oraz od  konkurencji na określone frazy na danym obszarze działania.
  • Raz na miesiąc udostępniamy raporty, pokazujące efekty naszej pracy.

Jasne i czytelne zasady dają wszystkim klientom poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu, ponieważ w każdej chwili mogą zrezygnować ze współpracy. Podstawą naszej współpracy przy pozycjonowaniu stron internetowych, ma być niska cena i zysk dla obu stron. Dzięki naszym podjętym działaniom zapewniamy naszym Partnerom wzrost sprzedaży swoich produktów jak i usług.

Jak już wspominaliśmy wcześniej, specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych, w tym: stron firmowych, sklepów internetowych, jak i innych stron internetowych. W sytuacji, jeśli nie posiadasz swojej strony internetowej, jesteśmy w stanie przygotować ją dla Ciebie i dostosować ją do Twoich potrzeb.

Na naszej stronie głównej, znajdziesz kilka słów o efektach naszej pracy. Zapraszamy też poznania kilku przykładowych referencji jakie otrzymaliśmy. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu .

.