Pozycjonowanie stron internetowych Zabrze, Pozycjonowanie stron www Zabrze, Pozycjonowanie Zabrze

Nasza Firma, która od wielu lat zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych Firm, które prowadzą swoje usługi na terenie miasta Zabrze, chciała Państwu zaproponować nowatorską ofertę, związaną z pozycjonowaniem stron www. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do mikro i małych Firm, którym zależy na dotarciu ze swoją oferta towarów jak i usług do potencjalnych Klientów zamieszkujących na terenie Zabrze jak i okolice. Przykładem niech będzie tutaj serwis anten, pizzeria czy też mechanik samochodowy. Oczywiście dla Klientów mających np. Firmę produkcyjna, czy też sklep internetowy mamy w ofercie usługę pozycjonowania, która umożliwia dotarcie na teren całego naszego kraju czy też Unii Europejskiej.

Chcielibyśmy przedstawić proste i czytelne zasady, jakie obowiązują wszystkich naszych Klientów:

  • Nie zawieramy długo terminowych umów, ponieważ uważamy, że dzięki wysokim pozycjom Twojej strony w internecie, zagwarantujemy sobie dobrą współpracę na długie lata.
  • Płatność za wykonaną pracę pobieramy tylko za efekty. Nie ma u nas stałych opłat abonamentowych. Wszystkie zasady naszej współpracy ustalamy indywidualnie. Cena ostateczna uzależniona jest od ilości fraz oraz od  konkurencji na określone frazy na danym obszarze działania.
  • Raz w miesiącu wysyłamy raport, pokazujący efekty naszej pracy.

Jak widać powyżej, dzięki temu, że nie zawierają Państwo z nami umów długoterminowych, zapewniamy Wam poczucie bezpieczeństwa, ponieważ mogą rozwiązać z nami umowę w dowolnym dla Państwa okresie, bez jakichkolwiek konsekwencji.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z nami. Zapraszamy też na naszą stronę główną.