Nasza Firma oferuje usługi związane z promocją Firmy w internecie. Dla Państwa możemy przygotować dowolną stronę internetową jak i zmodyfikować już istniejącą w celu dostosowania jej do aktualnych standardów. To jest jednak dopiero 50 % sukcesu. Kolejnym krokiem, który przyniesie realne profity dla Państwa to usługa, która nazywa się pozycjonowanie stron internetowych ( pozycjonowanie stron www ).

Dla wszystkich naszych Klientów przygotowaliśmy prostą i czytelną ofertę, dotycząca zasad naszej współpracy przy pozycjonowaniu stron internetowych

Poniżej chcielibyśmy pokazać efekty naszej pracy na przykładzie strony, która do nas trafiła:

  • Nie zawieramy długo terminowych umów, ponieważ uważamy, iż wysokie pozycje w wyszukiwarce google, jakie uzyska Twoja strona zagwarantują nam współprace na długie lata.
  • Płatność odbywa się tylko za uzyskane efekty. Nie posiadamy stałych opłat, tzw. abonamentowych. Cena ostateczna uzależniona jest od ilości fraz jakie będziemy pozycjonować Twoją stronę internetową oraz od  konkurencji na określone frazy na danym obszarze działania.
  • Raz w miesiącu wysyłamy raport, pokazujący efekty naszej pracy.

Po kilku tygodniach naszej pracy, wygląda to już tak:

Pozycjonowanie stron internetowych Zabrze, Pozycjonowanie stron www Zabrze, Pozycjonowanie Zabrze,

Obecnie przykładowa strona znajduje się na pierwszych stronach na wybrane frazy ( tak zwanym TOP10 ). W razie pytań, proszę o kontakt.