1 » 2 » Pozycjonowanie stron internetowych Zbrosławice3

Kontakt

Kategorie

Chmura tagów

Pozycjonowanie stron internetowych Zbrosławice
Nowość

Pozycjonowanie stron internetowych Zbrosławice

Dostępność: Dostępny


Ceny widoczne po zalogowaniu

  • Opis produktu

Wprowadziliśmy kilka zasad, które mają na celu jasne określenie zasad naszej współpracy:

  • Nie zawieramy długo terminowych umów. Nasza współpraca ma być oparta na rentowności prowadzonych przez nas działań. Dzięki wysokim pozycjom w internecie, jaki o podjęciu różnych działań mających na celu zwiększenia Państwa dochodu, jest podstawą długoletniej współpracy.
  • Płatność odbywa się tylko za efekt, nie ma stałych kosztów abonamentowych. Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie,  w zależności od ilości haseł oraz od  konkurencji na określone frazy na danym obszarze działania.
  • Raz na miesiąc udostępniamy raporty, pokazujące efekty naszej pracy.

Jasne i czytelne zasady dają wszystkim klientom poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu, ponieważ w każdej chwili mogą zrezygnować ze współpracy. Podstawą naszej współpracy przy pozycjonowaniu stron internetowych, ma być niska cena i zysk dla obu stron. Dzięki naszym podjętym działaniom zapewniamy naszym Partnerom wzrost sprzedaży swoich produktów jak i usług.

Poniżej chcielibyśmy pokazać efekty naszej pracy na przykładzie strony, która do nas trafiła:

alt
Jak widać, w pierwszych dniach, można ją było znaleźć na bardzo odległych miejscach. Po miesiącu naszej pracy wygląda to tak:

alt

Kategoria: Pozycjonowanie ŚląskPozycjonowanie stron internetowych Zbrosławice, Pozycjonowanie stron www Zbrosławice, Pozycjonowanie Zbrosławice,

 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl