1 » 2 » Pozycjonowanie stron internetowych Zabrze3

Kontakt

Kategorie

Chmura tagów

Pozycjonowanie stron internetowych Zabrze
Nowość

Pozycjonowanie stron internetowych Zabrze

Dostępność: Dostępny


Ceny widoczne po zalogowaniu

  • Opis produktu

Postanowiliśmy przygotować prostą i czytelną ofertę, dotycząca zasad naszej współpracy przy pozycjonowaniu stron internetowych:

  • Nie zawieramy długo terminowych umów, ponieważ uważamy, iż wysokie pozycje w wyszukiwarce google, jakie uzyska Twoja strona zagwarantują nam współprace na długie lata.
  • Płatność odbywa się tylko za uzyskane efekty. Nie posiadamy stałych opłat, tzw. abonamentowych. Cena ostateczna uzależniona jest od ilości fraz jakie będziemy pozycjonować Twoją stronę internetową oraz od  konkurencji na określone frazy na danym obszarze działania.
  • Raz w miesiącu wysyłamy raport, pokazujący efekty naszej pracy.

Proste zasady jakie działają w naszej Firmie, mają za zadanie, pokazanie Państwu, iż dajemy Wam poczucie bezpieczeństwa, polegające na tym, iż w każdej chwili mogą zrezygnować z naszej współpracy. Wierzymy jednak, że dzięki naszej pracy, będą Państwo zadowoleni z naszej pracy przy pozycjonowaniu stron internetowych, że zagwarantuje nam to współpracę na długie lata.

Poniżej chcielibyśmy pokazać efekty naszej pracy na przykładzie strony, która do nas trafiła:

alt
Jak widać, przed rozpoczęciem współpracy związanej z pozycjonowaniem stron internretowych można ją było znaleźć na bardzo odległych miejscach. Po miesiącu, wygląda to tak:

alt

Kategoria: Pozycjonowanie ŚląskPozycjonowanie stron internetowych Zabrze, Pozycjonowanie stron www Zabrze, Pozycjonowanie Zabrze,

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl