1 » 2 » Pozycjonowanie stron internetowych Wodzisław Śląski3

Kontakt

Kategorie

Chmura tagów

Pozycjonowanie stron internetowych Wodzisław Śląski
Nowość

Pozycjonowanie stron internetowych Wodzisław Śląski

Dostępność: Dostępny


Ceny widoczne po zalogowaniu

  • Opis produktu

Pozycjonujemy dowolne strony internetowe, mogą to być, proste strony Firmowe, Blogi, fora dyskusyjne czy też sklepy internetowe. Niezależnie od tego, jakiego typu stronę chcesz pozycjonować, czy też na jaki obszar ze swoją ofertą chcesz dotrzeć, zawsze oferujemy jasne i czytelne warunki naszej współpracy:

  • Nie zawieramy długo terminowych umów, ponieważ uważamy, że dzięki wysokim pozycjom Twojej strony w internecie, zagwarantujemy sobie dobrą współpracę na długie lata.
  • Płatność za wykonaną pracę pobieramy tylko za efekty. Nie ma u nas stałych opłat abonamentowych. Wszystkie zasady naszej współpracy ustalamy indywidualnie. Cena ostateczna uzależniona jest od ilości fraz oraz od  konkurencji na określone frazy na danym obszarze działania.
  • Raz w miesiącu wysyłamy raport, pokazujący efekty naszej pracy.

.

Poniżej chcielibyśmy pokazać efekty naszej pracy na przykładzie strony, która do nas trafiła:

alt
Na samym początku naszej współpracy, strona znajdowała się na bardzo odległych miejscach, co powodowało, że nie przynosiła żadnych korzyści. Po miesiącu pozycjonowania jak i innych ważnych zmian, strona znajduje się na pierwszej stronie wyszukiwarki GOOGLE:

alt

Kategoria: Pozycjonowanie ŚląskPozycjonowanie stron internetowych Wodzisław Śląski, Pozycjonowanie stron www Wodzisław Śląski , Pozycjonowanie Wodzisław Śląski,

 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl