1 » 2 » Pozycjonowanie stron internetowych Ruda Śląska3

Kontakt

Kategorie

Chmura tagów

Pozycjonowanie stron internetowych Ruda Śląska
Nowość

Pozycjonowanie stron internetowych Ruda Śląska

Dostępność: Dostępny


Ceny widoczne po zalogowaniu

  • Opis produktu

Nasza Firma, postawiła na bardzo czytelne i jasne zasady współpracy, mające od samego początku zapewnić poczucie bezpieczeństwa, ponieważ w każdej chwili mogą Państwo zrezygnować.

  • Nie zawieramy długo terminowych umów, ponieważ uważamy, że dzięki wysokim pozycjom Twojej strony w internecie, zagwarantujemy sobie dobrą współpracę na długie lata.
  • Płatność za wykonaną pracę pobieramy tylko za efekty. Nie ma u nas stałych opłat abonamentowych. Wszystkie zasady naszej współpracy ustalamy indywidualnie. Cena ostateczna uzależniona jest od ilości fraz oraz od  konkurencji na określone frazy na danym obszarze działania.
  • Raz w miesiącu wysyłamy raport, pokazujący efekty naszej pracy.
Pozycjonowanie strony internetowej za każdym razem przebiega w inny sposób. Chcielibyśmy jednak pokazać na przykładowej stronie, jak to  wygląda. W momencie rozpoczęcia pozycjonowania strony www, znajdowała się na bardzo odległych miejscach w wyszukiwarce Google:


alt
Po miesiącu, wygląda to tak:

alt

Kategoria: Pozycjonowanie ŚląskPozycjonowanie stron internetowych Ruda Śląska, Pozycjonowanie stron www Ruda Śląska, Pozycjonowanie Ruda Śląska,

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl