1 » 2 » Pozycjonowanie stron internetowych Pyskowice3

Kontakt

Kategorie

Chmura tagów

Pozycjonowanie stron internetowych Pyskowice
Nowość

Pozycjonowanie stron internetowych Pyskowice

Dostępność: Dostępny


Ceny widoczne po zalogowaniu

  • Opis produktu

Każda Firma, niezależnie od tego, na jakim obszarze działa, powinna mieć aktualną stronę internetową, pozycjonowaną na określone frazy, tzn. określające to czym się zajmuje bądź jakie produkty oferuje. W przypadku pozycjonowania lokalnego, warto dotrzeć do Klientów będących w zasięgu działania Twojej Firmy.

Postanowiliśmy przygotować dla Państwa, bardzo proste i czytelne zasady naszej współpracy:

  • Nie zawieramy z Państwem długo terminowych umów, ponieważ twierdzimy, iż wysokie pozycje w wyszukiwarce Google, jakie uzyska Państwa strona, zagwarantują nam współpracę na długie lata.
  • Płatność odbywa się tylko i wyłącznie za tzw. efekty. Nie pobieramy żadnych opłat stałych jak i abonamentowych. Cena za pozycjonowanie Państwa strony uzależniona jest od ilości pozycjonowanych fraz, jak i konkurencji na określone frazy na danym obszarze działania Państwa Firmy.
  • Raz w miesiącu będziemy Państwu udostępniać raport, przedstawiający efekty naszej pracy.

Te proste zasady, jakie zostały przedstawione wyżej, mają za zadanie pokazanie, iż dajemy naszym wszystkim Klientom poczucie bezpieczeństwa w postaci możliwości rezygnacji z naszych usług w dowolnym momencie.

Poniżej pokazujemy efekty naszej pracy na przykładzie strony, która do nas trafiła:

alt
Jak widać można ją było znaleźć na bardzo odległych miejscach. Po miesiącu, wygląda to tak:

alt

Kategoria: Pozycjonowanie ŚląskPozycjonowanie stron internetowych Pyskowice, Pozycjonowanie stron www Pyskowice, Pozycjonowanie Pyskowice,

 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl