1 » 2 » Pozycjonowanie stron internetowych Pilchowice3

Kontakt

Kategorie

Chmura tagów

Pozycjonowanie stron internetowych Pilchowice
Nowość

Pozycjonowanie stron internetowych Pilchowice

Dostępność: Dostępny


Ceny widoczne po zalogowaniu

  • Opis produktu

Nasza oferta pozycjonowanie stron internetowych Pilchowice skierowana jest do Klientów, chcących dotrzeć do potencjalnych Klientów zamieszkujących w Pilchowicach jak i okolicach.

Pozycjonujemy, sklepy internetowe, blogi, strony firmowe, fora dyskusyjne jak i proste strony internetowe z usługami, np. serwis anten, mechanik samochodowy czy też wymiana opon.

Niezależnie od potrzeb, nasza Firma oferuje jasne i czytelne zasady współpracy:

  • Nie zawieramy długo terminowych umów, ponieważ uważamy, że dzięki wysokim pozycjom Twojej strony w internecie, zagwarantujemy sobie dobrą współpracę na długie lata.
  • Płatność za wykonaną pracę pobieramy tylko za efekty. Nie ma u nas stałych opłat abonamentowych. Wszystkie zasady naszej współpracy ustalamy indywidualnie. Cena ostateczna uzależniona jest od ilości fraz oraz od  konkurencji na określone frazy na danym obszarze działania.
  • Raz w miesiącu wysyłamy raport, pokazujący efekty naszej pracy.

Poniżej chcielibyśmy pokazać efekty naszej pracy na przykładzie strony, która do nas trafiła:

alt
Jak widać, na samym początku strona była widoczna ba bardzo odległych miejscach, co powodowało, że strona nie generowała ruchu. Po miesiącu pozycjonowania wygląda to już tak:

alt

 Pozycjonowanie Śląsk, Pozycjonowanie stron Pilchowice, Pozycjonowanie stron www Pilchowice, Pozycjonowanie stron internetowych Pilchowice

 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl