1 » 2 » Pozycjonowanie stron internetowych Mikołów3

Kontakt

Kategorie

Chmura tagów

Pozycjonowanie stron internetowych Mikołów
Nowość

Pozycjonowanie stron internetowych Mikołów

Dostępność: Dostępny


Ceny widoczne po zalogowaniu

  • Opis produktu

 Niezależnie od tego, jakiego typu prowadzisz działalność gospodarcza, od samego początku naszej współpracy, proponujemy jasne i czytelne warunki współpracy:

  • Nie zawieramy długo terminowych umów, ponieważ uważamy, że dzięki wysokim pozycjom Twojej strony w internecie, zagwarantujemy sobie dobrą współpracę na długie lata.
  • Płatność za wykonaną pracę pobieramy tylko za efekty. Nie ma u nas stałych opłat abonamentowych. Wszystkie zasady naszej współpracy ustalamy indywidualnie. Cena ostateczna uzależniona jest od ilości fraz oraz od  konkurencji na określone frazy na danym obszarze działania.
  • Raz w miesiącu wysyłamy raport, pokazujący efekty naszej pracy.

Proste zasady jakie przedstawiliśmy  powyżej, gwarantują naszym wszystkim Klientom poczucie bezpieczeństwa, ponieważ istnieje możliwość rezygnacji w dowolnym momencie.

Poniżej chcielibyśmy pokazać efekty naszej pracy na przykładzie strony, która do nas trafiła. W dniu rozpoczęcia naszej współpracy strona znajdowała się na bardzo odległych miejscach, co powodowało, iż prawie nikt do niej nie trafiał
alt
Po miesiącu naszej pracy, wygląda to już tak:

alt

Kategoria: Pozycjonowanie ŚląskPozycjonowanie stron internetowych Mikołów, Pozycjonowanie stron www Mikołów, Pozycjonowanie Mikołów

 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl