1 » 2 » Pozycjonowanie stron internetowych Knurów3

Kontakt

Kategorie

Chmura tagów

Pozycjonowanie stron internetowych Knurów
Nowość

Pozycjonowanie stron internetowych Knurów

Dostępność: Dostępny


Ceny widoczne po zalogowaniu

  • Opis produktu

Nasza Firma zajmuje się głównie pozycjonowaniem stron internetowych, szczególnie jest dla nas ważne dotarcie do potencjalnych Klientów mieszkających blisko Twojej Firmy, ponieważ nikt kto mieszka w Knurowie nie będzie ściągał hydraulika z Warszawy.

Postanowiliśmy wprowadzić kilka bardzo prostych i czytelnych zasad, mających na celu jasne określenie zasad naszej współpracy:

  • Nie zawieramy długo terminowych umów, ponieważ uważamy, że dzięki wysokim pozycjom Twojej strony w internecie, zagwarantujemy sobie dobrą współpracę na długie lata.
  • Płatność za wykonaną pracę pobieramy tylko za efekty. Nie ma u nas stałych opłat abonamentowych. Wszystkie zasady naszej współpracy ustalamy indywidualnie. Cena ostateczna uzależniona jest od ilości fraz oraz od  konkurencji na określone frazy na danym obszarze działania.
  • Raz w miesiącu wysyłamy raport, pokazujący efekty naszej pracy.

Proste zasady, dają wszystkim Klientom poczucie bezpieczeństwa, ponieważ w każdej chwili mogą zrezygnować z naszej współpracy.

Poniżej chcielibyśmy pokazać efekty naszej pracy na przykładzie strony, która do nas trafiła. W dniu rozpoczęcia naszej współpracy strona znajdowała się na bardzo odległych miejscach, co powodowało, iż prawie nikt do niej nie trafiał
alt
Po miesiącu naszej pracy, wygląda to już tak:

alt

Kategoria: Pozycjonowanie ŚląskPozycjonowanie stron internetowych Knurów, Pozycjonowanie stron www Knurów, Pozycjonowanie Knurów,

 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl