1 » 2 » Pozycjonowanie stron internetowych Bielsko-Biała3

Kontakt

Kategorie

Chmura tagów

Pozycjonowanie stron internetowych Bielsko-Biała
Nowość

Pozycjonowanie stron internetowych Bielsko-Biała

Dostępność: Dostępny


Ceny widoczne po zalogowaniu

  • Opis produktu

Nasza Firma specjalizująca się w pozycjonowaniu stron internetowych postanowiła dla swoich obecnych jak i przyszłych Klientów przygotować prostą i czytelną ofertę, dotycząca zasad naszej współpracy:

  • Nie zawieramy długo terminowych umów, ponieważ uważamy, iż wysokie pozycje w wyszukiwarce Google, jakie uzyska Twoja strona zagwarantują nam współprace na długie lata.
  • Płatność odbywa się tylko za uzyskane efekty. Nie posiadamy stałych opłat, tzw. abonamentowych. Cena ostateczna uzależniona jest od ilości fraz jakie będziemy pozycjonować Twoją stronę internetową oraz od  konkurencji na określone frazy na danym obszarze działania.
  • Raz w miesiącu wysyłamy raport, pokazujący efekty naszej pracy.

Warto też zobaczyć jakie efekty przyniesie też bezpośrednio na Państwa stronę nasze pozycjonowanie strony internetowej:

Oto przykład strony, która do nas trafiła i była pozycjonowana na 3 frazy:

alt
Jak widać można ją było znaleźć na bardzo odległych miejscach w Google, daleko poza TOP10, które tak naprawdę jest najistotniejsze, bo większość osób nie szuka dalej jak 1 max. 2 strona. . Po kilku tygodniach wygląda to tak:alt

Kategoria: Pozycjonowanie ŚląskPozycjonowanie stron internetowych Bielsko-Biała, Pozycjonowanie stron www Bielsko-Biała, Pozycjonowanie Bielsko-Biała,

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl