Pozycjonowanie stron internetowych Rybnik, Pozycjonowanie stron www Rybnik, Pozycjonowanie Rybnik

Chcielibyśmy Państwu przedstawić naszą główną usługę, jaką jest pozycjonowanie stron internetowych Rybnik, czyli tzw. pozycjonowanie lokalne. Usługa ta polega, na dotarciu do potencjalnych Klientów z Państwa ofertą usług czy też towarów zamieszkujących na terenie Rybnika jak i okolic.  Jest to oferta idealna dla drobnych przedsiębiorców, typu elektryk Rybnik, Mechanik Rybnik czy też fryzjer Rybnik. Oczywiście, oprócz pozycjonowania lokalnego, w swojej ofercie mamy też pozycjonowanie, które umożliwia pokazanie swojej oferty na terenie całego kraju czy też Unii Europejskiej. Wszystko tak naprawdę zależy od konkretnych potrzeb. Aby zaproponować dla Państwa konkretną ofertę usług, musimy prędzej poznać Waszą stronę jaki oczekiwania, dlatego prosimy o kontakt z nami, może być za pomocą naszego formularza. My oddzwonimy i przedstawimy szczegóły naszej oferty.

Niezależnie od tego, jaką masz działalność czy też prowadzisz stronę internetową, dla każdego Klienta mamy czytelne warunki naszej współpracy.

  • Nie zawieramy długo terminowych umów, ponieważ uważamy, że dzięki wysokim pozycjom Twojej strony w internecie, zagwarantujemy sobie dobrą współpracę na długie lata.
  • Płatność za wykonaną pracę pobieramy tylko za efekty. Nie ma u nas stałych opłat abonamentowych. Wszystkie zasady naszej współpracy ustalamy indywidualnie. Cena ostateczna uzależniona jest od ilości fraz oraz od  konkurencji na określone frazy na danym obszarze działania.
  • Raz w miesiącu wysyłamy raport, pokazujący efekty naszej pracy.

W sytuacji, gdy nie posiadasz swojej strony internetowej czy też sklepu internetowego, możemy dla Ciebie przygotować stronę internetową, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. Może to być np. strona Firmowa, sklep internetowy czy też dowolna inna strona ( Blog, Forum, itd. )

Na naszej stronie głównej, znajdziesz kilka słów efektach naszej pracy. Zapraszamy też poznania kilku przykładowych referencji jakie otrzymaliśmy. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu .