Każda Firma niezależnie od tego na jakim obszarze prowadzi swoją działalność gospodarczą w celu dotarcia do jak najszerszego grosza swoich potencjalnych Klientów musi posiadać stronę internetową. Jest to 50% sukcesu. Kolejnym krokiem, który wprowadzi Państwa stronę internetową do wyszukiwarki Google to usługa Pozycjonowania strony internetowej.

Naszym zadaniem jest, by Państwa strona internetowa po wpisaniu określonych słów w wyszukiwarce Google znalazła się na pierwszej stronie.

Dla Klientów chcących pozycjonować – rozreklamować swoją stronę internetową na terenie miasta Pyskowice jak i okolic postanowiliśmy przygotować bardzo proste i czytelne zasady naszej współpracy:

  • Nie zawieramy umów długo terminowych ponieważ uważamy, iż wysokie pozycje w wyszukiwarce Google, jakie uzyska Państwa strona, zagwarantują nam współpracę na długie lata.
  • Płatność odbywa się tylko i wyłącznie za tzw. efekty. Nie pobieramy żadnych opłat stałych jak i abonamentowych. Cena za pozycjonowanie Państwa strony uzależniona jest od ilości jak i konkurencyjności pozycjonowanych fraz,
  • Raz w miesiącu będziemy Państwu udostępniać raport, przedstawiający efekty naszej pracy.

Te proste zasady, jakimi kieruje się nasza Firma pokazują iż jesteśmy w pełni elastyczni oraz dostosowani do wymogów obecnego rynku.

Poniżej chcielibyśmy przedstawić efekty naszej pracy na przykładzie strony, która do nas trafiła:

Pozycjonowanie Pyskowice, Pozycjonowanie stron internetowych Pyskowice, Pozycjonowanie stron www Pyskowice

Jak widać można ją było znaleźć na odległych miejscach. Po kilku tygodniach, wygląda to tak:

Pozycjonowanie Pyskowice, Pozycjonowanie stron internetowych Pyskowice, Pozycjonowanie stron www Pyskowice

W razie pytań, prosimy o kontakt.