Pozycjonowanie stron internetowych Przyszowice, Pozycjonowanie stron www Przyszowice, Pozycjonowanie Przyszowice

Nasza Firma w swojej ofercie posiada usługi związane z reklamą w internecie, szczególnie skierowaną do małych firm, działających lokalnie np. w Przyszowicach, a chcących dotrzeć do większej ilości potencjalnych Klientów zamieszkujących +-/ w odległości 30 km od siedziby Firmy. Z każdym miesiącem coraz więcej ludzi korzysta z internetu, a do tego prawie każdy z nas posiada smartfon, który jest prawie że zintegrowany z Google. To są powody, dla których warto pomyśleć o usłudze pozycjonowania swojej strony w internecie.

Postanowiliśmy przygotować prostą i czytelną ofertę, dotycząca zasad naszej współpracy:

  • Nie zawieramy długo terminowych umów, ponieważ uważamy, iż wysokie pozycje w wyszukiwarce google, jakie uzyska Twoja strona zagwarantują nam współprace na długie lata.
  • Płatność odbywa się tylko za uzyskane efekty. Nie posiadamy stałych opłat, tzw. abonamentowych. Cena ostateczna uzależniona jest od ilości fraz jakie będziemy pozycjonować Twoją stronę internetową oraz od  konkurencji na określone frazy na danym obszarze działania.
  • Raz w miesiącu wysyłamy raport, pokazujący efekty naszej pracy.

Proste zasady jakie zostały przez nas wprowadzone, mają na celu pokazanie, iż dajemy wszystkim naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa, polegające na tym, iż w każdej chwili mogą zrezygnować z naszej współpracy.

W sytuacji gdy nie posiadasz swojej strony internetowej bądź też nie spełnia ona “aktualnych norm” jakie obowiązują w internecie, jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie nową stronę internetową dopasowaną do Twoich potrzeb. Nie ma dla nas znaczenia czy mowa o stronie firmowe, sklepie internetowym czy też innej stronie typu Blog, forum, itd.

Wierzymy, że nasza oferta będzie dla Ciebie atrakcyjna oraz umożliwi Tobie większe dotarcie do Klientów zamieszkałych na lokalnym rynku jak i przyczynimy się do zbudowania solidnej marki Twojej Firmy.

Na naszej stronie głównej, znajdziesz kilka słów efektach naszej pracy. Zapraszamy też poznania kilku przykładowych referencji jakie otrzymaliśmy. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu .

.