Usługa pozycjonowania stron internetowych umożliwia przedstawienie swojej oferty usług czy też towarów na terenie całego kraju czy też świata. Tak naprawdę, niezależnie od tego gdzie prowadzisz swoją działalność, możesz dotrzeć w dowolne miejsce. Obecnie jest to najtańsza jak i najskuteczniejsza forma reklamy. Dla osób chcących zaistnieć na terenie miasta Piekar Śląskich chcielibyśmy zaprezentować usługę pozycjonowania strony internetowej www.

Dla naszych obecnych jak i przyszłych Klientów przygotowaliśmy proste i czytelne zasady:

  • Nie zawieramy długo terminowych umów, ponieważ uważamy, iż wysokie pozycje w wyszukiwarce np. Google.pl, jakie uzyska Twoja strona zagwarantują nam współprace na długie lata.
  • Płatność odbywa się tylko za uzyskane efekty. Nie posiadamy stałych opłat, tzw. abonamentowych. Cena ostateczna uzależniona jest od ilości fraz jakie będziemy pozycjonować Twoją stronę internetową oraz od  konkurencji na określone frazy na danym obszarze działania.
  • Raz w miesiącu wysyłamy raport, pokazujący efekty naszej pracy.

Poniżej przedstawiamy przykładową stroną www jaka do nas trafiła kilka miesięcy temu. Jak widać, była pozycjonowana na 3 frazy, jednak znajdowała się na bardzo odległych miejscach w wyszukiwarce Google.pl :

Pozycjonowanie Piekary Śląskie, Pozycjonowanie stron internetowych Piekary Śląskie, Pozycjonowanie stron www Piekary Śląskie

Po miesiącu, strona wskoczyła do TOP10, czyli na pierwszą stronę po wpisaniu określonych pozycjonowanych fraz ( słów ):

Pozycjonowanie Piekary Śląskie, Pozycjonowanie stron internetowych Piekary Śląskie, Pozycjonowanie stron www Piekary Śląskie