Pozycjonowanie stron internetowych Orzesze, Pozycjonowanie stron www Orzesze, Pozycjonowanie Orzesze

W swojej ofercie posiadamy wiele usług związanych z reklamą w internecie, jednak pozycjonowanie stron internetowych jest najpopularniejszą z nich. Naszym zadaniem jest osiągniecie jak najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google, na wybrane słowa oraz frazy. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców działających na rynku lokalnym, tzn. w Orzeszku i okolicach, którym zależy, by przedstawić swoją ofertę potencjalnym Klientom, mieszkającym “po sąsiedzku”. Niezależnie jednak od tego, jaką prowadzisz Firmę, czy jesteś mikro przedsiębiorcą, czy też prowadzisz zakład produkcyjny, chcielibyśmy Tobie przedstawić naszą ofertę:

 

  • Nie zawieramy długo terminowych umów. Nasza współpraca ma być oparta na rentowności prowadzonych przez nas działań. Dzięki wysokim pozycjom w internecie, jaki o podjęciu różnych działań mających na celu zwiększenia Państwa dochodu, jest podstawą długoletniej współpracy.
  • Płatność odbywa się tylko za efekt, nie ma stałych kosztów abonamentowych. Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie,  w zależności od ilości haseł oraz od  konkurencji na określone frazy na danym obszarze działania.
  • Raz na miesiąc udostępniamy raporty, pokazujące efekty naszej pracy.

Jak widać, z tego co zostało napisane powyżej, u nas obowiązują jasne i czytelne zasady, których celem jest danie wszystkim naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa, umożliwiające rozwiązanie umowy w dowolnym momencie. Wierzymy jednak, że dzięki naszym podjętym działaniom zapewnimy naszym Partnerom wzrost sprzedaży swoich produktów jak i usług. Co będzie gwarancją naszej współpracy na długie lata.

Dla Klientów, którzy posiadają już swoją stronę internetową, ale nie jest ona obecnie dostosowana do aktualnych norm jakie obowiązują w internecie, możemy ją dostosować lub na bardzo korzystnych zasadach przygotować zupełnie nową od podstaw. Strona taka będzie dostosowana do Twoich potrzeb jak i zagwarantuje, że będzie w pełni spełniać aktualne wytyczne jakie oczekuje od Nas Google.

Na naszej stronie głównej, znajdziesz kilka słów o efektach naszej pracy. Zapraszamy też poznania kilku przykładowych referencji jakie otrzymaliśmy. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu .