Chcielibyśmy Państwu przedstawić ofertę pozycjonowania Waszej strony internetowej na terenie miasta Mikołów jak i okolic. Naszym głównym zadaniem jest dotarcie z Państwa ofertą ( za pomocą strony www ) do nowych Klientów z informacją o Waszej ofercie.

Co ważne, każdego roku coraz więcej osób szuka różnych towarów i usług za pomocą internetu. Obecnie jest to najtańsza jak i najskuteczniejsza forma reklamy.

Decydując się na współprace z naszą Firmą od samego początku preferujemy jasne i czytelne zasady naszej współpracy:

  • Nie zawieramy długo terminowych umów, ponieważ uważamy, że dzięki wysokim pozycjom Twojej strony w internecie, zagwarantujemy sobie dobrą współpracę na długie lata.
  • Płatność za wykonaną pracę pobieramy tylko za efekty. Nie ma u nas stałych opłat abonamentowych. Wszystkie zasady naszej współpracy ustalamy indywidualnie. Cena ostateczna uzależniona jest od ilości fraz oraz od  konkurencji na określone frazy na danym obszarze działania.
  • Raz w miesiącu wysyłamy raport, pokazujący efekty naszej pracy.

Poniżej chcielibyśmy pokazać efekty naszej pracy na przykładzie strony, która do nas trafiła. W dniu rozpoczęcia naszej współpracy strona znajdowała się na bardzo odległych miejscach, co powodowało, iż prawie nikt do niej nie trafiał. Miało to też wpływ na bardzo małe pozyskanie Klientów za pomocą tej formy reklamy.

Pozycjonowanie stron internetowych Mikołów, Pozycjonowanie stron www Mikołów, Pozycjonowanie Mikołów,

Po kilku tygodniach, sytuacja wygląda tak:

Pozycjonowanie stron internetowych Mikołów, Pozycjonowanie stron www Mikołów, Pozycjonowanie Mikołów,

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.