Nasza Firma zajmuje się reklamą w internecie w tym oferujemy usługę pozycjonowania stron internetowych. Szczególnie jest dla nas bardzo ważne dotarcie do nowych potencjalnych Klientów mieszkających blisko Twojej Firmy, ponieważ nikt kto mieszka w Knurowie nie będzie szukał np. hydraulika z Warszawy.

Naszym zadaniem podczas pozycjonowania Państwa strony internetowej jest by na określone słowa czy też wyrażenia wpisywane do wyszukiwarki internetowej, na pierwszej stronie pojawiła się Wasza strona www.

Oferujemy jasne i czytelne zasady naszej współpracy:

  • Nie zawieramy długo terminowych umów, ponieważ uważamy, że dzięki wysokim pozycjom Twojej strony w internecie, zagwarantujemy sobie dobrą współpracę na długie lata.
  • Płatność za wykonaną pracę pobieramy tylko za efekty. Nie ma u nas stałych opłat abonamentowych. Wszystkie zasady naszej współpracy ustalamy indywidualnie. Cena ostateczna uzależniona jest od ilości fraz oraz od  konkurencji na określone frazy na danym obszarze działania.
  • Raz w miesiącu wysyłamy raport, pokazujący efekty naszej pracy.

Poniżej chcielibyśmy pokazać efekty naszej pracy na przykładzie strony, która do nas trafiła. W dniu rozpoczęcia naszej współpracy strona znajdowała się na bardzo odległych miejscach, co powodowało, iż prawie nikt do niej nie trafiał.

Pozycjonowanie stron internetowych Knurów, Pozycjonowanie stron www Knurów, Pozycjonowanie Knurów,

Po kilku tygodniach naszej pracy, wygląda to już tak:

Pozycjonowanie stron internetowych Knurów, Pozycjonowanie stron www Knurów, Pozycjonowanie Knurów,

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt.