Pozycjonowanie stron internetowych Knurów, Pozycjonowanie stron www Knurów, Pozycjonowanie Knurów

W obecnych czasach, bardzo ważne jest dla każdej Firmy, szczególnie dla mikro przedsiębiorców, dotarcie do potencjalnych Klientów mieszkających lokalnie, czyli +/- do 30 km od siedziby Firmy. W dobie internetu, smartfonów jak i innych wynalazków, internet umożliwia nam reklamę swoich usług na dowolnym obszarze działania. W przypadku sklepów internetowych, czy też dużych Firm, działanie odbywa się na terenie całego kraju czy też Europy. W przypadku małych Firm, typu elektryk, serwisant anten czy też szewc, warto skupić się na pozycjonowaniu swoich usług na rynku lokalnym.

Nasza Firma zajmuje się głównie pozycjonowaniem stron internetowych, szczególnie jest dla nas ważne dotarcie do potencjalnych Klientów mieszkających blisko Twojej Firmy, ponieważ nikt kto mieszka w Knurowie nie będzie ściągał hydraulika z Warszawy.

Postanowiliśmy wprowadzić kilka bardzo prostych i czytelnych zasad, mających na celu jasne określenie zasad naszej współpracy:

  • Nie zawieramy długo terminowych umów, ponieważ uważamy, że dzięki wysokim pozycjom Twojej strony w internecie, zagwarantujemy sobie dobrą współpracę na długie lata.
  • Płatność za wykonaną pracę pobieramy tylko za efekty. Nie ma u nas stałych opłat abonamentowych. Wszystkie zasady naszej współpracy ustalamy indywidualnie. Cena ostateczna uzależniona jest od ilości fraz oraz od  konkurencji na określone frazy na danym obszarze działania.
  • Raz w miesiącu wysyłamy raport, pokazujący efekty naszej pracy.

Proste zasady, dają wszystkim Klientom poczucie bezpieczeństwa, ponieważ w każdej chwili mogą zrezygnować z naszej współpracy.

Jak już pisaliśmy wcześniej, zajmujemy się głównie pozycjonowaniem stron internetowych, z uwzględnieniem pozycjonowania lokalnego.

W sytuacji, gdy nie posiadasz swojej strony internetowej czy też sklepu internetowego, możemy dla Ciebie przygotować stronę internetową, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. Może to być np. strona Firmowa, sklep internetowy czy też dowolna inna strona ( Blog, Forum, itd. )

Na naszej stronie głównej, znajdziesz kilka słów efektach naszej pracy. Zapraszamy też poznania kilku przykładowych referencji jakie otrzymaliśmy. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu .