Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę pozycjonowania stron internetowych www na terenie miasta Bytom jak i okolic. Usługa skierowana jest do Klientów, chcących zaistnieć ze swoja ofertą na lokalnym rynku – Bytomiu. Niezależnie od tego, czy Jesteś Szewcem, Hydraulikiem czy też prowadzisz np. specjalistyczny sklep bardzo ważne jest by dotrzeć ze swoją ofertą na lokalnym rynku, gdzie niewielkimi kosztami można dotrzeć do sporej ilości potencjalnych Klientów.

Postanowiliśmy przygotować prostą i czytelną ofertę, dotycząca zasad naszej współpracy:

  • Nie zawieramy długo terminowych umów, ponieważ uważamy, iż wysokie pozycje w wyszukiwarce google, jakie uzyska Twoja strona zagwarantują nam współprace na długie lata.
  • Płatność odbywa się tylko za uzyskane efekty. Nie posiadamy stałych opłat, tzw. abonamentowych. Cena ostateczna uzależniona jest od ilości fraz jakie będziemy pozycjonować Twoją stronę internetową oraz od  konkurencji na określone frazy na danym obszarze działania.
  • Raz w miesiącu wysyłamy raport, pokazujący efekty naszej pracy.

Poniżej pokazujemy też też efekty naszej pracy na przykładzie strony, która do nas trafiła:

Pozycjonowanie stron internetowych www Bytom

Jak widać, pierwsze dni strona jest na bardzo odległych miejscach w wyszukiwarce, co niestety dało się odczuć Klientowi, ponieważ nie był w stanie pozyskać nowych zleceń. Po miesiącu, wygląda to tak:

Pozycjonowanie stron internetowych www Bytom